Ako hrať EUROMEGATIP

Ako hrať EUROMEGATIP

EUROMEGATIP je tipovacia súťaž pre stávkarov spoločnosti Fortuna, ktorá počas konania ME vo futbale 2024 prináša možnosť hrať o fantastické výhry!

Ako sa zúčastniť súťaže

Každý hráč EUROMEGATIPU musí byť registrovaný v spoločnosti Fortuna. Registrovať sa je možné na stránkach www.ifortuna.sk. Súťaže sa môžu zúčastniť iba hráči starší ako 18 rokov.

Ako hrať a vyhrať EUROMEGATIP

Je to jednoduché, stačí sa prihlásiť a natipovať osem presných výsledkov. V rámci každého súťažného kola je do ponuky EUROMEGATIPU zaradených osem vybraných zápasov z ME vo futbale 2024. Pokiaľ hráč uhádne presný výsledok všetkých ôsmich zápasov (v prípade vyraďovacích zápasov sa počíta výsledok po riadnej hracej dobe), vyhráva podiel z Jackpotu. Aktuálna výška Jackpotu, o ktorú sa hrá, je zobrazená na hlavnej stránke Megatipu.

Vyhrať zaujímavé ceny je ale možné aj bez ôsmich presných tipov, stačí v danom kole skončiť v počte bodov do 10. miesta. V prípade rovnosti bodov rozhoduje vyšší počet presne uhádnutých výsledkov, prípadne ďalšie kritériá uvedené v podrobných pravidlách súťaže. Každý zaregistrovaný hráč môže v rámci daného kola tipovať iba raz!

Systém bodovania

  • 10 bodov: uhádnete presný výsledok zápasu (tip 1:2, výsledok 1:2)
  • 8 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a presný gólový rozdiel (tip 1:2, výsledok 2:3)
  • 7 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 0:3)
  • 5 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu (tip 1:2, výsledok 0:4)
  • 2 body: uhádnete správny počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 3:0)
  • 0 bodov: všetky ostatné varianty (tip 1:2, výsledok 0:0)

Tipuje sa presný výsledok zápasu po riadnej hracej dobe. Maximálny počet pre jeden zápas je 10 bodov, teda uhádnutý víťaz zápasu (5 b.), gólový rozdiel (3 b.) a počet gólov (2 b.). To všetko súčasne. Maximálny počet bodov v jednom kole je teda 80, pokiaľ všetky tipované zápasy dopadnú presne tak, ako ste predpovedali. Ostatné bodové súčty sú vždy kombináciou rôznych variantov uhádnutia výsledkov, gólových rozdielov alebo počtu gólov.

Výsledky súťaže

Maximálny počet získaných bodov za jeden zápas je 10. Najvyšší počet získaných bodov v danom období potom určuje poradie, ktoré je aktualizované v rebríčku. Prehľad výsledkov nájdete tu, zobraziť rebríčky je možné iba po prihlásení. Najlepší 10 súťažiaci z každého kola získavajú okamžité výhry v podobe stávkových kreditov.


1.100 €
2.60 €
3.40 €
4.30 €
5.20 €
6.10 €
7.10 €
8.10 €
9.10 €
10.10 €


Kam ďalej?