Ako hrať Megatip

Ako hrať Megatip

Megatip je tipovacia súťaž pre stávkarov spoločnosti Fortuna, ktorá prináša možnosť každý týždeň hrať o fantastické výhry!

Ako sa zúčastniť súťaže

Každý hráč megatipu musí byť registrovaný v spoločnosti Fortuna. Registrovať sa je možné na stránkách www.ifortuna.sk. Súťaže sa môžu zúčastniť iba hráči starší ako 18 rokov.

Ako hrať a vyhrať Megatip

Je to jednoduché, stačí sa prihlásiť a trafiť šesť presných výsledkov. V každom kole je do ponuky Megatipu zaradených šesť futbalových stretnutí z nasledujúceho kola Fortuna ligy. Pokiaľ hráč uhádne presný výsledok všetkých šiestich zápasov, vyhráva Jackpot. Aktuálna výška Jackpotu, o ktorú sa hrá, je zobrazená na hlavnej stránke Megatipu.

Vyhrať zaujímavé ceny je ale možné aj bez šiestich presných tipov, stačí v danom kole skončiť v počte bodov do desiateho miesta. V prípade rovnosti bodov rozhoduje vyšší počet presne uhádnutých výsledkov, prípadne ďalšie kritériá uvedené v podrobných pravidlách súťaže. Každý zaregistrovaný hráč môže v rámci daného kola tipovať iba raz!

Systém bodovania

  • 10 bodov: uhádnete presný výsledok zápasu (tip 1:2, výsledok 1:2)
  • 8 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a presný gólový rozdiel (tip 1:2, výsledok 2:3)
  • 7 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 0:3)
  • 5 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu (tip 1:2, výsledok 0:4)
  • 2 body: uhádnete správny počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 3:0)
  • 0 bodov: všetky ostatné varianty (tip 1:2, výsledok 0:0)

Maximálny počet pre jeden zápas je 10 bodov, teda uhádnutý víťaz zápasu (5 b.), gólový rozdiel (3 b.) a počet gólov (2 b.). To všetko súčasne. Maximálny počet bodov v jednom kole je teda 60, pokiaľ všetky tipované zápasy dopadnú presne tak, ako ste predpovedali. Ostatné bodové súčty sú vždy kombináciou rôznych variantov uhádnutia výsledkov, gólových rozdielov alebo počtu gólov.

Výsledky súťaže

Maximálny počet získaných bodov za jeden zápas je 10. Najvyšší počet získaných bodov v danom období potom určuje poradie, ktoré je aktualizované v rebríčku. Prehľad výsledkov nájdete tu, zobraziť rebríčky je možné iba po prihlásení. Najlepší desiati z každého kola získavajú okamžité výhry v podobe stávkových kreditov. Najlepších 10 tipérov po sezóne Fortuna ligy 2022/2023 získava nasledovné ceny:


1.500 EUR + 2 lístky na Futbalový zápas TOP 5 EU líg
2.350 EUR + Futbalový dres FL
3.250 EUR + Futbalový dres FL
4.200 EUR + Lopta Fortuna ligy
5.150 EUR + Lopta Fortuna ligy
6.100 EUR
7.100 EUR
8.50 EUR
9.50 EUR
10.50 EUR


Kam dál?