Pozvať kamaráta

Pozvi kamarátov a získaj až 10 000 klubových bodov!

Poznáš kamarátov, ktorí sledujú Fortuna ligu a často majú dobré tipy na výsledky? Neváhaj, pozvi ich do Megatipu a otestujte si spolu svoje tipovacie schopnosti. Navyše môžeš získať na svoje hráčske konto až 10 000 klubových bodov ako odmenu, že do našej súťaže privedieš nových hráčov.


Ako to funguje?

Pozvi kamaráta, ktorý nemá účet vo Fortune alebo sa ešte nezapojil do "nového" Megatipu (od 1.7.2022) a ak získa v jeho prvom kole aspoň 15 bodov, dostaneš od nás 1000 klubových bodov. Pozvať môžeš ľubovoľný počet kamarátov, odmenu v podobe klubových bodov dostaneš za každého jedného, ktorý splní podmienky (platí len na jeho prvé kolo po odporúčaní). Maximálny počet bodov, ktorý môžeš získať v rámci jedného kola je 10 000. Klubové body môžeš následne využiť vo Fortune na vsadenie tiketov. Za 500 klubových bodov môžeš uzavrieť stávku v hodnote 1 eura.


Ako pozveš kamaráta?

Skopíruj odkaz uvedený nižšie a pošli ho svojim kamarátom. Následne je potrebné, aby sa tvoj kamarát cez uvedený link prihlásil do Megatipu. V prípade, ak nie je registrovaný vo Fortune, tak sa musí najskôr zaregistrovať a potom cez daný link do Megatipu prihlásiť. Pozvánku do Megatipu môžeš taktiež zdieľať na svojom Facebooku a každý, kto sa cez ňu prihlási a zapojí do súťaže sa počíta medzi tvojich odporúčaných kamarátov.